PIKNIKI

wedding catering

Firmowe spotkania to nie tylko biznesowe lunche, poważne konferencje i szkolenia. Wspaniałą okazją do integracji zespołu są pikniki na świeżym powietrzu. To swobodna i coraz bardziej popularna forma na niekrępujące spędzenie czasu w gronie współpracowników. Jednak aby te kilka godzin upłynęło w możliwie najprzyjemniejszej atmosferze, niezbędne jest zapewnienie podnoszącego nastrój i zachęcającego do dyskusji poczęstunku, będącego jednocześnie nieodzowną częścią pikniku.

Wśród wielu specjalności kulinarnych naszej restauracji, oferujemy Państwu również menu przygotowane specjalnie z myślą o organizacji eventów na świeżym powietrzu. W zależności od potrzeb Klientów, proponujemy catering piknikowy w formie grilla, biesiady oraz garden party. Nasza wykwalifikowana obsługa zaserwuje Państwa gościom soczyste i aromatyczne mięsa z grilla - karczek, żeberka, pstrągi, kiełbaski, kaszankę, a także wyborne potrawy z gorących kociołków - tradycyjny polski żurek, myśliwski bigos czy ognisty gulasz.
Na pikniku nie może również zabraknąć naszego naturalnego, świeżo warzonego piwa, lanego z beczki.

Na życzenie Klientów zapewnimy namioty (rożne rozmiary), parasole, stoły i ławki, zastawę, grille, piwne roll-bary i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
tel.: 048 48 384 88 78
tel. kom.: 0 665 435 040